Levent Gökgünneç

Pharma Future Hub Levent Gökgünneç

Levent Gökgünneç

Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun olan Uzm. Ecz. Levent Gökgünneç, Analitik Kimya ve Farmasötik Botanik dallarında yüksek lisans eğitimi almıştır. Özel sektördeki kariyerine 2000-2009 yılları arasında Solgar Vitamin'de Teknik Departman Direktörü olarak başlamıştır. Türkiye'de doğal tıp konusunda farkındalığı artırmak adına Doğal Tıp Derneği ve Besin Destekleri Derneği'nin kurucu üyeleri arasında yer almıştır.

Gökgünneç, doğal besin takviyeleri ve fitoterapinin sağlık için doğru kullanımına dair bilgilerin yaygınlaştırılmasını hedeflemiştir. Kariyerine Arkopharma ve Abdi İbrahim İlaç Sanayi'de Eğitim Müdürü ve Medikal Danışman olarak devam etmiştir.

2010-2015 yılları arasında, Enerji Tıbbı ve Tamamlayıcı Terapilere odaklanarak Rusya'da Klasik Kozmoenerji, Macaristan'da Biofeedback Terapisi ve Homeopati, Slovenya'da ise Domancic Bio-Terapi eğitimleri almıştır.

2020 yılında kurduğu "Live Yourself" markasıyla fonksiyonel gıda ve OTC pazarında üretim faaliyetlerine başlamıştır. Bütünsel sağlık yaklaşımını benimseyen Gökgünneç, besin takviyesi sektöründe eğitimler vermek ve medikal danışmanlık yapmak suretiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Konuşmacılar

Sağlık ve ilaç sektöründe derin bilgi birikimine sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Değişimin Yönetimi, G2M Stratejisi, Marka ve Kategori Oluşturma gibi konularda yılların deneyimine sahip olan bu profesyoneller, vizyoner yaklaşımlarıyla katılımcılara yenilikçi ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. Her biri kendi alanında lider olan konuşmacılarımız, bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak sektördeki değişim ve gelişimlere yön vermektedir.