Neylan Zırhloğlu

Pharma Future Hub Neylan Zırhloğlu

Neylan Zırhloğlu

1962 Elazığ doğumlu olan Neylan Zırhlıoğlu, eğitim hayatına FMV Işık Lisesi'nde başlamış ve 1984 yılında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden başarıyla mezun olmuştur. Üniversite eğitimini takiben optisyenlik ve estetisyenlik alanlarında MEB onaylı sertifikalar elde etmiştir. Mesleki kariyerinde İstanbul Eczacı Odası ve Türk Eczacılar Birliği bünyesinde çeşitli komisyonlarda görev alarak eczacılık mesleğine katkıda bulunmuştur.

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği'nin kurucu üyelerinden olan Zırhlıoğlu, bu dernekte iki dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmiştir. Başkanlık döneminde Sağlık Sektörü için önemli bir organizasyon olan "Geleceğin E Hali Kongresi"nin düzenlenmesine öncülük etmiştir. Aynı zamanda, sağlık sektörünün önde gelen yayınlarından "Pharmetic Sağlık Dergisi"nin imtiyaz sahibi olup, yayın kurulu başkanlığını aktif olarak sürdürmektedir. Bunun yanı sıra, Moda Deniz Kulubü Yönetim Kurulu'nda da görev almaktadır.

Aile geleneği olan eczacılık mesleğini seçen Zırhlıoğlu, bu geleneği kızına da ilham vererek, üç nesildir eczacılık mesleğini sürdürmekte olan bir ailenin parçasıdır.

Konuşmacılar

Sağlık ve ilaç sektöründe derin bilgi birikimine sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Değişimin Yönetimi, G2M Stratejisi, Marka ve Kategori Oluşturma gibi konularda yılların deneyimine sahip olan bu profesyoneller, vizyoner yaklaşımlarıyla katılımcılara yenilikçi ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. Her biri kendi alanında lider olan konuşmacılarımız, bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak sektördeki değişim ve gelişimlere yön vermektedir.