Pınar Arı Şentuğ

Pharma Future Hub Pınar Arı Şentuğ

Pınar Arı Şentuğ

Alanında başarılı bir eğitim geçmişine sahip olan Pınar Arı Şentuğ, öğrenim hayatına Robert Kolej'de başlamış, ardından İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde eğitimine devam etmiştir. Akademik kariyerini New York Institute of Technology'de İşletme Masterı ile taçlandırmıştır.

Profesyonel iş hayatına Pfizer'de adım atan Arı Şentuğ, Ocak 2002 ile Ağustos 2011 tarihleri arasında bu prestijli şirkette dokuz farklı pozisyonda görev almıştır. Pfizer'deki deneyimini, beyaz yakalı olarak Bausch&Lomb şirketinde bir yıl süreyle sürdürmüştür.

2013 yılının Kasım ayında, sektörel deneyimini eczane eczacılığına taşıyarak Zorlu Center Eczanesi'ni açmıştır. Pınar Arı Şentuğ, yaklaşık 12 yıllık sektör deneyimi ve 10 yıllık eczane eczacılığı tecrübesiyle hizmet vermektedir.

Konuşmacılar

Sağlık ve ilaç sektöründe derin bilgi birikimine sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Değişimin Yönetimi, G2M Stratejisi, Marka ve Kategori Oluşturma gibi konularda yılların deneyimine sahip olan bu profesyoneller, vizyoner yaklaşımlarıyla katılımcılara yenilikçi ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. Her biri kendi alanında lider olan konuşmacılarımız, bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak sektördeki değişim ve gelişimlere yön vermektedir.