Vildan Küçükmustafa

Pharma Future Hub Vildan Küçükmustafa

Vildan Küçükmustafa

10 Ağustos 1980 İstanbul doğumlu olan Vildan Küçükmustafa, eğitim hayatına 1997 yılında Özel Bilfen Fen Lisesi'nden mezun olarak başlamıştır. Aynı yıl kazandığı İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden 2001 yılında başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

2000 yılında Eczacıbaşı Rhone Poulenc'te stajyer olarak sektöre adım atan Küçükmustafa, 2003 yılından itibaren Aventis ve Sanofi bünyesinde profesyonel kariyerine devam etmiştir. 2008 yılında beş yıl süreyle ürün müdürlüğü görevinde bulunduktan sonra eczane eczacılığına yönelik kendi eczanesini açmıştır.

Akademik kariyerini de sürdüren Küçükmustafa, Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Klinik Eczacılık Anabilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamlayarak uzman eczacı unvanını almıştır. Mesleki faaliyetlerini 2008-2018 yılları arasında Viaport AVM'de, 2018 yılından itibaren ise Hilltown AVM'de sürdürmektedir.

İngilizce ve Almanca olmak üzere iki yabancı dil bilen Küçükmustafa, evli olup bir erkek ve bir kız olmak üzere iki çocuk annesidir. Hayatını ve mesleğini, gençlere katma değer sağlamak ilkesiyle sürdürmektedir.

Konuşmacılar

Sağlık ve ilaç sektöründe derin bilgi birikimine sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Değişimin Yönetimi, G2M Stratejisi, Marka ve Kategori Oluşturma gibi konularda yılların deneyimine sahip olan bu profesyoneller, vizyoner yaklaşımlarıyla katılımcılara yenilikçi ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. Her biri kendi alanında lider olan konuşmacılarımız, bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak sektördeki değişim ve gelişimlere yön vermektedir.